» O firmie

Kategorie

Kontakt

  • Biuro Market
    ul. Niciarniana 9 lok. 3
    92-238 Łódź

    NIP: 728-166-56-85
  • E-mail:info@colorpoint.pl
  • Telefon+48 42 674 68 60
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 17.30 pn-pt

Informacje

Zmiana języka

PolskiAngielski

O firmie

Naszą działalność związaną z biuro-serwisem rozpoczęliśmy w 1998 roku. Przez wiele lat konsekwentnie działamy w tym segmencie rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2004 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Miło nam poinformować, że firma Biuro Market rozszerzyła swoją ofertę o usługi szkoleniowe związane z zagadnieniami BHP oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pracowników.

Od dnia 01.03.2014r rozpoczęliśmy realizację projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@colorpoint.pl lub telefonicznie pod numerem +48.426746860.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Biuro Market

 

alt

 

W związku z realizacją projektu „Rozwój kwalifikacji zawodowych osób pracujących z województwa łódzkiego”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw, mającego na celu przeszkolenie 10 osób w zawodzie Analityk finansowy oraz Auditor Systemów Zarządzania Jakością, Środowiskowego i BHP, Biuro Market Paweł Głąb zaprasza do złożenia oferty na


Przejdź do strony głównej