» Odstąpienie od umowy

Kategorie

Kontakt

 • Biuro Market
  ul. Niciarniana 9 lok. 3
  92-238 Łódź

  NIP: 728-166-56-85
 • E-mail:info@colorpoint.pl
 • Telefon+48 42 674 68 60
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 17.30 pn-pt

Informacje

Zmiana języka

PolskiAngielski

Odstąpienie od umowy

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostawy zamówionego produktu, konsument ma prawo zwrotu produktu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc osoby fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tych warunków, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz zwrócić produkt:

 1. Odeślij produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu.
 2. Dołącz do przesyłki oświadczenie, o chęci zwrotu produktu, dowód zakupu oraz numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
 3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, sprawdzimy stan zwracanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 4. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu. Na załączony numer konta, w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, na nasz koszt.

Formularz do pobrania:  /images/Odstąpienie od umowy.pdf
 


Przejdź do strony głównej