Flagi reklamowe oraz windery, które na pewno wyróżnią Twoją firmę na tle ogromnej konkurencji!

Flagi reklamowe zyskują co raz większą popularność, są fantastycznym sposobem na wzbudzenie zainteresowania na prowadzony przez Ciebie biznes podczas rozmaitych targów, eventów czy imprez.

Flagi reklamowe nadają się zarówno na imprezy sportowe jak i eventy wyższe rangą, mogą znajdować się w niewielkich pomieszczeniach jak i na powietrzu — produkty takie jak rollup czy flagi z patyczkiem nie zawierają wiele miejsca i w szybki sposób możne je zmontować i przemieszczać.

Spersonalizowany druk flag, sprawdza się idealnie jako nośnik wszelkich promocji czy prezentacji produktów, dla potencjalnych klientów — flagi firmowe zawierają jasny oraz nieskomplikowany przekaz dla klientów, swoim wyglądem oraz charyzmą przyciągają są w stanie przyciągnąć wielu klientów.

Przy pomocy flag reklamowych dwustronnych Twoja firma bądź konkretne wydarzenia stanie się rozpoznawalne w znacznie większym stopniu i na pewno pozostanie długo w pamięci interesantów.

Interesują Cię flagi reklamowe w formie winderów?

Windery reklamowe są cenione przez klientów ze względu na niezwykle lekkie konstrukcje, wygląd oraz atrakcyjne ceny — w naszym pakiecie mogą Państwo otrzymać windery w formie łezki, skrzydła czy prostokąta.

Windery reklamowe mają szerokie zastosowanie, idealnie nadają się na plażę, górskie szlaki, do parku czy na ekskluzywne eventy odbywające się w pomieszczeniach.

Produkcja flag reklamowych odbywa się u nas z dbałością o najmniejsze szczegóły. W głównej mierze pilnujemy, aby materiały których używamy były wysokiej jakości, a druk nanoszony jest za pomocą innowacyjnych technologii.

Do druku flag wykorzystujemy wyselekcjonowane barwniki, które tworzą wyrazistą oraz intensywną grafikę — wysokogatunkowe barwniki wpływają także na odporność druku, dzięki czemu nasze flagi reklamowe nie blakną z upływem czasu, ani nie ulegają uszkodzeniom.

Maszty i flagi są dużo bardziej trwałe niż plakaty, tym samym maja lepszy wygląd oraz potrafią dostosować się do każdych warunków oraz rangi wydarzenia