Chciałbyś przedstawić swoją firmę z innej strony?

Zainwestuj w stylowe oraz nowoczesne rollupy, które są niezawodnym jak i popularnym nośnikiem reklamy. Rollupy są chętnie wykorzystywane w miejscach, w których niezwykle cenny jest każdy wolny metraż, dlatego często można je spotkać podczas rozmaitych konferencji, wystaw, targów czy szkoleń — niezwykle poręczna konstrukcja, czyni rollupy doskonałym nośnikiem reklamy podczas wyjazdów.

Rollupy tworzone są na bazie systemu wystawienniczego, czyli lekka lecz stabilna konstrukcja i łatwy montaż — jako producent flag reklamowych, dobrze wiemy jak skonstruować taki produkt, aby spełniał wszystkie oczekiwania klientów, dlatego zaufało nam już tak wiele osób.

Nasze rollupy produkujemy na tkaninie nieprzepuszczającej światła, dlatego druk flagi może być zarówno jednostronny jak i dwustronny — nadruk jest wyrazisty i nie zlewa się z drugą stroną flagi.

Każdy z naszych rollupów wyposażony jest w solidną oraz elegancką kasetę, wykonaną w pełni z przetworzonego plastiku, co sprawia że jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie — kaseta pełni również funkcję ochronną, gdyż wewnątrz niej znajduje się plakat.

Wszystkie elementy rollupy zapakowane są w specjalnie dołączony pokrowiec, dzięki temu nie ulegną uszkodzeniu. Masz jakiekolwiek pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji, każdego dnia w godzinach od 8⁰⁰ do 16⁰⁰.

Jak zamówić nasz produkt?

Wystarczy napisać do nas maila, w którym zawarty będzie dokładny model produktu, rozmiar oraz projekt nadruku. Należy podać również ile sztuk Cię interesuje oraz jaki termin realizacji będzie Tobie odpowiadał. Podaj dane wymagane do wystawienia faktury VAT oraz wskaż miejsce dostawy — na pewno, niezwłocznie dostaniesz od nas zwrotna informację.

Zapewniamy profesjonalny serwis masztów! — szybko uporamy się z każdym Twoim problemem oraz usterką. Zaufaj naszej doświadczonej oraz profesjonalnej ekipie wykonującej prace serwisowe. Zamów online lub wybierz się do naszych sklepów — gwarantujemy szybkie realizacje oraz wysyłkę!