Drukarnia flag pod ręką

Pokaż światu logo oraz motto swojego przedsiębiorstwa, zaprezentuj to wszystko na naszych flagach reklamowych — wykorzystaj naszą bogatą ofertę od flag na drzewiec poprzez flagi z patyczkiem czy flagi samochodowe, aż do ogromnych flagi firmowych.

Windery reklamowe już od kilkunastu lat nie służą tylko jako element wyposażenia zewnętrznego, ale również projektowane są na rozmaite imprezy czy eventy, które odbywają się wewnątrz budynku.

Do wszystkich naszych flag reklamowych, możesz zamówić konkretny nadruk — zaprojektowany przez nas bądź według Twojej koncepcji.

Windery reklamowe bądź flagi przenośne znajdują swoje zastosowanie przed wejściami do budynków czy rozmaitymi wystawami — flagi tego typu doskonale powiewają nawet na słabym wietrze, a w dodatku szybko przyciągają uwagę przechodniów.

Windery reklamowe są proste w transporcie, ze względu na ich błyskawiczny montaż oraz demontaż. Ponadto za pomocą stabilnej stopy są w stanie zachować stabilność nawet przy silnym wietrze czy niekorzystnych warunkach.

Flagi reklamowe Warszawa — szybka obsługa i atrakcyjne ceny!

Jako producent flak reklamowych, staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, dlatego dla flag reklamowych dwustronnych stosujemy specjalne tkaniny, wykonane w 100% z poliestru. Materiał poliestrowy jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak i łatwy w utrzymaniu — tkanina nadaję się do wielokrotnego prania oraz prasowania.

Wszystkie tkaniny, z których wykonujemy flagi na maszt posiadają certyfikat B1, to znaczy że są odporne na ogień.

Jako jedni z niewielu, oferujemy flagi w rozmiarach XXL!

Bez znaczenia czy jest to stadion, przedsiębiorstwo czy stowarzyszenie, dzięki fladze na maszcie Twój motyw zaprezentuje się najkorzystniej — stawiając między innymi na wielkość flagi, możesz bez problemu przyciągnąć większą uwagę innych.

Druk flag może pokryć całą tkaninę bądź niewielki jej fragment — wszystko zależy od Twojego projektu i koncepcji. Do państwa dyspozycji służymy również doradztwem podczas wyboru odpowiedniego masztu flagowego — wyeksponuj swoją flagę firmową, zapewniając sobie tym samym niesamowity rozgłos i uwagę.

W kwestii flag reklamowych pionowych klienci mają do wyboru wykonanie ze specjalistycznym wysięgnikiem bądź bez niego — wariant flagi z wysięgnikiem sprawia, że tkanina nie zwija się, a druk flagi prezentuje się w całej okazałości nawet przy słabych warunkach atmosferycznych.

Nie znalazłeś odpowiedniego formatu flagi firmowej czy windera?

Jeżeli interesuje Cię inny format flag, niż ten który jest zamieszczony na naszej stronie, nie widzimy żadnego problemu — jesteśmy w stanie zaoferować Tobie każdy wymiar flagi pod indywidualne zamówienie. W tym celu musisz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta, bądź zgłosić się do najbliższego punktu sprzedaży.

Flagi Wrocław| Flagi Warszawa| Flagi Poznań| Flagi Łódź| Flagi Kraków| Flagi Rzeszów| Flagi Gdańsk

Montaż odbywa się bez żadnych klejów czy śrub — wyprodukowane przez nas flagi samochodowe czy flagi Polski można zamontować przy pomocy specjalnych przyssawek np. na szybie samochodu czy oknie wystawowym.