Maszty flagowe

Jest to najpopularniejszy sposób ekspozycji reklamy danej firmy, który zapewnia komunikację przedsiębiorstwa z otoczeniem zewnętrznym i przyszłym klientem.

Maszty przenośne są genialnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które mają ograniczony budżet na reklamę i chcą zainwestować swoje fundusze w coś praktycznego a zarazem pierwszorzędnego — maszt przenośny będzie wspaniale prezentowała Twoją flagę zarówno wewnątrz jak i na dworze.

Maszty przenośne

Materiały z jakich tworzone są nasze maszty przenośne charakteryzują się wysoką odpornością na ewentualne opady deszczu czy też promienie słoneczne, dlatego jesteśmy w stu procentach pewni, że farba nie będzie płowiała oraz nie będzie odpryskiwała, a maszty posłużą Państwu przez wiele długich lat.

Ceny naszych flag reklamowych uzależnione są od wymiarów oraz kształtów docelowego produktu, na który wpływ ma tylko i wyłącznie nasz klient — wykonujemy flagi we wszystkich rozmiarach.

Serwis masztów

Zawiódł Cię jakikolwiek element masztu bądź po prostu go zgubiłeś? Nie przejmuj się posiadamy części oryginalne jak i zamienne do większości produkowanych modeli.

Jako wieloletni producent flag reklamowych oraz masztów udzielamy fachowej pomocy technicznej w momencie, gdy Twój produkt ulegnie awarii — służymy zgraną oraz wykwalifikowaną ekipą pracowników, którzy swoje zlecenia wykonują z pełnym profesjonalizmem.

Serwis masztów oraz konserwacja, dla naszych klientów obowiązuje aż do 10 lat — wystarczy, że zgłosisz usterkę, a nasi pracownicy naprawią ja w mgnieniu oka. Nie jesteś naszym klientem? Nie przejmuj, nie zostawimy Cię bez pomocy — zadzwoń do nas, ustalimy wszystkie koszty oraz termin naprawy.

Zostań naszym klientem i korzystaj z przygotowanych specjalnie dla Ciebie promocji!