Rollupy są najczęściej wybieraną forma nośnika reklamy — czynią to, niewielkie wymiary, mała waga czy bardzo szybki oraz prosty montaż, który nie sprawi nikomu żadnego problemu. Konstrukcja rollupów jest zarówno banalna jak i dobrze przemyślana, wystarczy rozwinąć baner z aluminiowej kasety, który umieszczony jest na specjalnie dopasowanym maszcie.

Po skończonej prezentacji czy wystawie, wystarczy pociągnąć za sznurek, a rollup zwinie się do środka kasety za pomocą zainstalowanej sprężyny — kaseta zapewnia 100 % ochronę flagi przed uszkodzeniami w czasie transportu.

Zajmujemy się produkcją flag reklamowych od wielu lat, dlatego wiemy, że aby zadowolić klientów produkt musi być nie tylko efektowny wizualnie, ale również odporny podczas użytkowania — dlatego w naszej produkcji flag stosujemy materiały o bardzo wysokiej klasie.

Rollupy producent, jedyny taki w kraju! Nasze rollupy wykonane są z polipropylenu, który jest tworzywem chemicznym o niezwykle odpornej budowie na wszelkie rysy.

Do tworzenia flag reklamowych, stosujemy wyłącznie tkaniny z poliestru o specjalnym splocie włókna, dzięki czemu materiał nie przepuszcza światła, a druk flag prezentuje się intensywnie i wyraziście — taka tkanina najlepiej sprawdza się przy fladze reklamowej dwustronnej, gdyż nadruki z obu stron nie zlewają się ze sobą.

Druk flag, który jest stosowany w naszych produktach, wykonywane jest za pomocą sitodruku bądź druku solwentowego — dzięki innowacyjnym technologiom grafika na flagach przenośnych jest przejrzysta, nasycona barwami, a każdy detal nawet bardzo mały jest wyrazisty.

Dlaczego flagi reklamowe dwustronne są takie popularne?

Na to pytanie jest prosta odpowiedź! Flagi firmowe maja same zalety — na pewno pomogą w efektowny sposób wypromować logo Twojej firmy. Sam kształt jak i ruch, któremu poddają się podczas porywów wiatru, powoduje że znakomicie się prezentują oraz przyciągają wzrok.

Co więcej flagi reklamowe przenośne nie muszą być wykorzystywane jedynie na zewnątrz — bez wątpliwości można z nich korzystać, także wewnątrz pomieszczeń. Produkty takie jak rollupy, windery reklamowe czy flagi papierowe doskonale sprawdzą się w niewielkich lokalach.

Odpowiedni rozmiar, niska waga oraz szybki montaż i demontaż, sprawia że flagę z patyczkiem można z dużym powodzeniem często przemieszczać oraz zmieniać jej ustawienie podczas rozmaitych wyjazdów — producent flag reklamowych, wygoda i funkcjonalność w jednym.

Oferujemy Państwu, w szczególności: Flagi Wrocław| Flagi Poznań| Flagi Bydgoszcz| Flagi Rzeszów| Flagi Kielce| Flagi Warszawa| Flagi Gdańsk| Flagi Łódź

Wspomniane wcześniej przez nas windery reklamowe, wykorzystuje się w rozmaitych celach oraz miejscach. Windery można dostrzec na wszelkich imprezach firmowych, eventach, wydarzeniach plenerowych, plażach, stokach czy przed sklepami.

Wielorakie sposoby montażu i demontażu dają Państwu wiele możliwości co do lokalizacji produktu — windery można przymocować na stojaki flagowe lub specjalne podstawki stabilizujące.

Wszystkie te zalety winderów reklamowych, sprawiają że produkt staje się wieloaspektowym sposobem do rozpowszechniania rozmaitych informacji reklamowych — flagi reklamowe winder.